Proč si vybrat nás

Při nákupu nemovitosti v Chorvatsku budete muset učinit několik důležitých kroků. Pro jejich úspěšné zvládnutí garantujeme perfektní znalost zdejšího prostředí i právního systému, individuální přístup a ověřený původ objektů!

 • Znalost prostředí

  Díky tomu, že v Chorvatsku trávíme několik měsíců v roce a zdejší prostředí jsme si skutečně zamilovali, jsme schopni poskytnout mnoho znalostí o tamním právním systému, ale i všedních aspektech života.

  Zajímají-li Vás jednotlivé lokality a jejich občanská vybavenost, tipy, kam v daném místě vyrazit, a další informace, rádi Vám poradíme. I zásluhou sítě osobních a obchodních kontaktů, které máme přímo na místě, se zkrátka v Chorvatsku perfektně vyznáme.

 • Ověřený původ

  Znalost chorvatského právního systému nám umožňuje zaručit naprostou jistotu ověřeného původu každé nemovitosti. Kupujete-li 100% podíl konkrétního nemovitého majetku, jsme schopni zajistit souhlas všech spoluvlastníků prodávaného objektu i vypořádání veškerých vlastnických vztahů.

  Vše proběhne naprosto hladce. Zajistíme veškeré právní služby, a navíc můžeme zájemcům pomoci s oblastí financování, takže je celý proces beze zbytku zastřešen.

 • Individuální přístup

  Naše nabídka je personalizována, čili ušitá každému přesně na míru. Pokud např. vlastníte loď či plachetnici a chcete se na jih Evropy opakovaně vracet, nalezneme odpovídající nemovitost v Chorvatsku u moře s možností kotvení. Díky znalosti místního prostředí umíme splnit i vaše individuální požadavky, například zajistit servis lodi.

  Osobně také předáme nemovitost novému majiteli a postaráme se o vyhotovení formulářů, převod energií, daňové přiznání či odhad nemovitosti.

Doufáme, že jste o výhodách spolupráce s firmou ProChorReal plně přesvědčeni. Nyní si stačí prohlédnout naši nabídku nemovitostí a vybrat si objekt dle svých představ, nebo nás ihned kontaktovat a získat podrobnější informace.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy.