O společnosti

Chorvatsko je země zářícího slunce, rozmanité přírody a nezapomenutelných dobrodružství, do níž jsme se zamilovali, a chceme, aby tento pozitivní vztah sdíleli také ostatní. Kdo vlastně jsme? A proč to vůbec děláme?

 • O nás

  Chorvatsko patří k nejoblíbenějším destinacím českých turistů a právě na základě pravidelných pobytů na jihu Evropy, konkrétně ve slunné Dalmácii, vznikla v roce 2013 i společnost ProChorReal. Co nabízíme? Nemovitosti v Chorvatsku na prodej, a to pro soukromé i komerční účely. Chceme se soustředit na širokou škálu klientů, zprostředkujeme tedy prodej bytů, domů, hotelů, penzionů, ale také pozemků. Díky znalosti prostředí dokážeme vytipovat vhodný objekt, zajistíme prohlídku, celý proces financování a případně se postaráme o správu v době Vaší nepřítomnosti.
  Naberte směr Chorvatsko s firmou ProChorReal!

 • Proč to děláme

  Nemusíme zastírat, že Chorvatsko je pro nás srdeční záležitostí, proto se do tamních vod neustále vracíme. Náš pozitivní vztah chceme přenést také na zákazníky. Jak? Především nabídkou nemovitostí v Chorvatsku přímo na míru. Pracujeme na principu osobních obchodních styků a vazeb, čímž se zásadně lišíme od realitních kanceláří. Zároveň se vždy snažíme se zákazníky udržovat dlouhodobé vztahy. Na naši solidnost a profesionalitu se zkrátka můžete spolehnout. Je-li Vaším snem koupě nemovitosti v Chorvatsku, dokážeme jej vyplnit do sebemenšího detailu!

Lidé

 • Zdeněk Prouza

  Chorvatsko je moje srdeční záležitost a koníček, který jsem se rozhodl přenést do praxe. Při pracovních cestách a osobních návštěvách jsem si zamiloval moře, přírodu i lidi. Chci Vám nabídnout příležitost splnit si svůj sen i výhodně investovat.

 • Petr Čedik

  Žít v Chorvatsku mě vždycky lákalo. Před 13 lety jsem se rozhodl zkusit štěstí a dodnes tady podnikám. Zajistím pro Vás přímo v Chorvatsku všechno, co souvisí s vybranou nemovitostí, ale taky poradím a pomůžu s Vašimi individuálními požadavky.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy.