Služby

Chcete zakotvit mimo hranice ČR, hledáte zajímavou investiční příležitost? V tom případě si pořiďte nemovitost v Chorvatsku. Nabízíme Vám perfektní znalost zdejšího prostředí, právní služby, finanční servis i ostatní agendy.

 • Vytipování nemovitostí

  Pokud jste si zamilovali Chorvatsko stejně jako my a přáli byste si právě zde zakoupit byt či dům nebo efektivně investovat, pomůžeme Vám co možná nejrychleji vytipovat vhodnou nemovitost.

  S námi je koupě nemovitosti v Chorvatsku hračkou. Stačí zadat své přesné požadavky a my Vám poskytneme odpovídající nabídku. Vzhledem ke znalostem prostředí i osobním kontaktům pomůžeme každému nalézt nejvhodnější objekt, jejž bude moci využít k trvalému bydlení, osobní rekreaci i ke komerčním účelům.

  Máte svůj jedinečný sen? Začněte jej od začátku do konce realizovat s naší pomocí!

  Mám zájem

  Napište nám

  Zavřít
 • Prohlídka

  Zvažujete-li investici do nemovitosti, Chorvatsko je skvělou volbou, neboť je z ČR poměrně dostupné a můžete si vybraný objekt předem prohlédnout.

  Žádný zájemce nechce kupovat „zajíce v pytli“ a bude chtít vytipovanou nemovitost v Chorvatsku před samotným podpisem smlouvy vidět. Proto si lze po seznámení s nemovitostí v kanceláři v ČR domluvit prohlídku přímo na místě, a to s kvalifikovaným zástupcem mluvícím česky a chorvatsky.

  Udělejte si krátkou dovolenou a při té příležitosti se můžete definitivně rozhodnout o podpisu smlouvy!

  Mám zájem

  Napište nám

  Zavřít
 • Financování

  Chápeme, že finance jsou alfou a omegou každého obchodu. Proto Vám zajistíme kompletní finanční servis od A do Z.

  Součástí nabídky našich služeb je poradenství a komplexní zajištění procesu financování nemovitosti v zahraničí. Navázali jsme spolupráci s tuzemskými i chorvatskými bankami. Co to znamená? Pro české a slovenské občany jsme schopni zajistit úvěr v chorvatské bance, ale také v bance na našem území, jež poskytne hypotéku či úvěr na daný nemovitý majetek.

  Ponechte veškerou agendu týkající se financování na nás!

  Mám zájem

  Napište nám

  Zavřít
 • Správa nemovitostí

  Chcete-li nemovitost v Chorvatsku pronajímat a nemůžete zde pobývat celoročně, zajistíme Vám trvalou správu.

  V Chorvatsku trávíme sami mnoho času, nejenže tedy známe perfektně tamní prostředí a disponujeme kontakty přímo na místě, ale zároveň zde máme vlastní zaměstnance! Ti se mohou dle domluvy v době Vaší nepřítomnosti o zakoupený objekt postarat a zajistit efektivní provoz. Chcete-li pronajímat zvolenou nemovitost, Chorvatsko se nemusí stát vaším trvalým domovem a můžete se pohybovat mezi střední a jižní Evropou dle svých časových možností.

  Svěřte svou nemovitost do našich rukou!

  Mám zájem

  Napište nám

  Zavřít

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy.