Naše lokality

V nabídce lokalit pro koupi nemovitosti v Chorvatsku se soustředíme na oblast jižní Dalmácie, neboť ji dobře známe a víme, že patří k nejkrásnějším místům v Evropě. Prohlédněte si blíž destinace, ve kterých můžete zakotvit.

 • Gradac

  Nejjižnější místo Makarské riviéry vás okouzlí slunným podnebím, bohatou zelení a zářivě modrým mořem. Gradac je oblíbené letovisko v Chorvatsku, které leží na úpatí pohoří Rilić a kromě krásné přírody nabízí ideální poměr mezi odpočinkem a aktivním společenským a sportovním vyžitím.

  Více

 • Omiš

  Omiš je svým umístěním jedinečné místo v Chorvatsku, leží totiž při ústí řeky Cetiny do moře v omišské soutěsce. Zdejší příroda i kulturní prostředí jsou tedy ještě o něco zajímavější než v jiných destinacích Chorvatska. Mnoho zachovaných památek zkrášluje různorodé prostředí Omiše a vytváří tak jedinečné přímořské letovisko obklopené horami. Koupě nemovitosti v Omiši vám zajistí přímořskou pohodu, odpočinek na typických písečných plážích, zážitek výjimečných historických opevnění i horský adrenalin.

  Více

 • Čiovo

  Ostrov Čiovo se nachází v sousedství historického města Trogir, od kterého jej odděluje pouze kamenný most. Tento malebný ostrůvek vám poskytne ideální příležitost vychutnat si kombinaci soukromých chvil plných relaxace, klidných pláží a nedotčených přírodních krás s atmosférou kulturně bohatého a životem pulzujícího Trogiru.

  Více

 • Makarska

  Město Makarska je snad nejznámější letovisko v Chorvatsku a dává jméno celé 60 kilometrů dlouhé makarské riviéře, která se rozkládá ve střední až jižní Dalmácii. Koupě nemovitosti v Makarske splní všechna vaše přání, protože tato lokalita zahrnuje to nejlepší z celého Chorvatska: slunné počasí, úchvatnou přírodu, moře, exotiku i hory, nádech historie, bohaté sportovní i společenské vyžití. Bonusem je výborná dostupnost do všech zákoutí riviéry.

  Více

 • Split

  Letovisko Split je kulturním i dopravním centrem Chorvatska a jeho krása jej zařadila do seznamu UNESCO. Toto přitažlivé město vás zaujme nejen svou bohatou historií, ale také nádhernými plážemi a fenomenálními restauracemi. Pokud vás láká slunečné podnebí a nevšední zážitky obklopené krásnou chorvatskou přírodou, vyberte si pro koupi nemovitosti právě tuto vzrušující lokalitu.

  Více

 • Drvenik

  Hledáte klidnější místo, kde si lze odpočinout od všedních starostí a získat spoustu nezapomenutelných zážitků? Letovisko Drvenik na Makarské riviéře je ideální volbou! Nádherné pláže a moře, klid a pohoda, ale i přilehlé pohoří Biokovo k tomu přímo vybízejí.

  Více

 • Tisno

  Překrásná příroda a pláže, památky, sport, zábava i folklór – to je v kostce Tisno, obec na východním pobřeží ostrova Murter, kam se můžete vydat i Vy. Ať už patříte mezi milovníky pohody anebo různých fyzických aktivit, jedná se o příhodnou lokalitu.

  Více

 • Trogir

  Na otázku, proč se při prodeji nemovitostí v Chorvatsku soustředíme na oblast Dalmácie, dává jasnou odpověď městečko Trogir v Kaštelském zálivu. Město je v podstatě jedním velkým muzeem a ve spojení s překrásným pobřežím lemovaným ostrůvky je tato lokalita ideální především pro milovníky památek.

   

  Více

 • Dubrovník

  Kdo by neznal Dubrovník? Vždyť toto přístavní město na jihu Dalmácie navštěvovali českoslovenští turisté již za tuhé normalizace a ani dnes se na jeho přitažlivosti nic nemění. Mnoho dekád Dubrovník vyhledáváme pro jeho architektonickou i přírodní krásu. Vítejte v ráji na zemi, jehož krásu nedokázala trvale poznamenat ani válka.

  Více

 • Hvar

  Chcete-li v Chorvatsku zakotvit třeba i natrvalo a milujete teplo, vhodné místo představuje Hvar, jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě. Mírné podnebí a mnoho zajímavostí z něj činí velice atraktivní destinaci k pobytu i podnikatelským aktivitám.

  Více

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy.